T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI


Sıra No

Adı,Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölümü

1

Nezir ÇAKIR

 Boğaziçi Üniversitesi

 İktisat

2

Gökçe YILDIRIM

 Yıldız Teknik Üniversitesi

 Endüstri Mühendisliği

3

Nalan Oya SAN

 Gazi Üniversitesi

 Biyoloji

4

Bahadır KANDEMİR

 Kocaeli Üniversitesi

 Bilgisayar Mühendisliği

5

İlker BEKTAŞ

 Kocaeli Üniversitesi

 Makine Mühendisliği

6

Oğuzhan ATALAY

 Kocaeli Üniversitesi

 İnşaat Mühendisliği

7

Sibel ERGÜNEŞ

 Kocaeli Üniversitesi

 Matematik

8

Hande YILMAZ

 Kocaeli Üniversitesi

 Çevre Mühendisliği

9

Tülay AYDINER

 Kocaeli Üniversitesi

 İşletme

10

Gökhan  YAVUZER

 Kocaeli Üniversitesi

 Bilgisayar Mühendisliği

11

Erinç İhsan PALAZ

 Kocaeli Üniversitesi

 Çalışma Eko.ve End.İl.

12

Sena ÇELEBİ

 Kocaeli Üniversitesi

 Turizm Rehberliği

13

S.Mustafa  BAKOĞLU

 Kocaeli Üniversitesi

 Deniz Liman İşletme.

14

Ergün YILMAZ

 Kocaeli Üniversitesi

 İnşaat

15

Işıl GEDİK

 İstanbul Üniversitesi

 İngiliz Dili ve Edebiyatı

16

Nil ÖZAKIN

 İstanbul Üniversitesi

 Veteriner Fakültesi

17

İbrahim GÖRSEN

 Dokuz Eylül Üniversitesi

 Jeoloji Mühendisliği

18

Merve DEDEOĞLU

 Uludağ Üniversitesi

 Çevre Mühendisliği

19

Deniz KIRDAR

 Uludağ Üniversitesi

 İşletme

20

Burcu BİNEKLİOĞLU

 Uludağ Üniversitesi

 Biyoloji

21

Hande ULAŞ

 Uludağ Üniversitesi

 İngilizce Öğretmenliği

22

Aslı ASLAN

 Uludağ Üniversitesi

 Almanca Öğretmenliği

23

Nadide ALTUĞ

 Uludağ Üniversitesi

 Türk Dili ve Edebiyatı

24

Begüm DİKMEN

 Uludağ Üniversitesi

 Fransızca Öğretmenliği

25

Şenay KUMAN

 Marmara Üniversitesi

 Almanca Öğretmenliği

26

Ferit KUNT

 Selçuk Üniversitesi

 Hukuk Fakültesi

27

Elif SARAÇ

 Balıkesir Üniversitesi

 Hemşirelik

28

İdil YILMAZ

 Celal Bayar Üniversitesi

 Kimya

29

Nuray BALABAN

 Sakarya Üniversitesi

 İşletme

30

Onur  ELDEM

 Sakarya Üniversitesi

 İşletme

31

Ufuk ŞENER

 Sakarya Üniversitesi

 Sosyoloji

32

Ahmet Rasim BAKMIŞ

 Anadolu Üniversitesi

 Almanca Öğretmenliği

33

Emre KOZLUCA

 Anadolu Üniversitesi

 İktisat

34

Burcu  ÇETİNEL

 Anadolu Üniversitesi

 İngilizce Öğretmenliği

35

Alper  MUTLUER

 Dumlupınar Üniversitesi

 İşletme

36

Sümeyra TAŞER

 Çankaya Üniversitesi

 İşletme

37

Elif İlkiz  YURTSEVEN

 Haliç Üniversitesi

 Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

38

Engin AKTAŞ

 Haliç Üniversitesi

 Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

39

Sercan KOCADAYI

 Maltepe Üniversitesi

 Radyo-Televizyon Prog.

40

Cafer Mutlu BALTA

 İstanbul Bilgi Üniversitesi

 Uluslar arası Finans

41

Sanem GÜNEŞ

 İstanbul Bilgi Üniversitesi

 İşletme

42

Kalender Eren Çağlayan

 Yeditepe Üniversitesi

 İşletme

43

Banu Begüm ZURNACI

 Yeditepe Üniversitesi

 İşletme

44

Banu EVİN

 Yeditepe Üniversitesi

 İşletme

45

İrem GÖK

 Yeditepe Üniversitesi

 İngiliz Dili ve Edebiyatı

46

İpek ORHON

 Yeditepe Üniversitesi

 İngiliz Dili ve Edebiyatı

47

Feryal AVCI

 Yeditepe Üniversitesi

 Uluslar arası Ticaret Yönetimi

48

Canan ÇETİNKAYA

 Doğuş Üniversitesi

 İşletme