T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI


Sıra No

Adı,Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölümü

1

Ayşe Sebla KAPTAN

Hacettepe Üniversitesi

Gıda Mühendisliği

2

B.Aslı  İĞERİ

Hacettepe Üniversitesi

Fransız Dili ve Edebiyatı

3

Nurcan BAŞTÜRK

İstanbul Üniversitesi

İşletme (İngilizce)

4

Eren Çağatay AKKAYA

Yıldız Teknik Üniversitesi

Elektrik Mühendisliği

5

Helin Müğra ÇEPİL

Yıldız Teknik Üniversitesi

Matematik Mühendisliği

6

Seda ÇELİK

Sabancı Üniversitesi

Mühendislik ve Doğa Bilimleri

7

Turgay Genco ÖZALTIN

Kadir Has Üniversitesi

Tıp

8

Sertan İlter ERTEKİN

Kocaeli Üniversitesi

Metalurji ve Malzeme Müh.

9

Murat BAYBAŞ

Kocaeli Üniversitesi

Metalurji ve Mal. Müh.

10

Nurdan AÇIL

Kocaeli Üniversitesi

Çevre Mühendisliği

11

Özlem BÜLBÜL

Kocaeli Üniversitesi

İşletme

12

Kahraman  SOBAY

Kocaeli Üniversitesi

Kimya

13

İbrahim Emre YELKE

Karadeniz Teknik Üniversitesi

İktisat

14

Başak GİDER

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Kimya

15

Zeki BARIŞ

Karadeniz Teknik Üniversitesi

İktisat

16

Hande KASIM

Yeditepe Üniversitesi

Sistem Mühendisliği

17

Sertan BAYRAKTAR

Uludağ Üniversitesi

Makine Müh.

18

Evra BAYBAŞ

Uludağ Üniversitesi

İşletme

19

Onur YAPICI

Sakarya Üniversitesi

Makine Mühendisliği

20

Faruk ÖZÇAKAN

Sakarya Üniversitesi

İnşaat Mühendisliği

21

Abdullah SARI

Pamukkale Üniversitesi

Biyoloji

22

Cem KAYMAZ

Osmangazi Üniversitesi

İşletme

23

Emrah ANIL

Osmangazi Üniversitesi

Maden Mühendisliği

24

Halil HALİLOĞLU

Çukurova Üniversitesi

Jeoleji Mühendisliği

25

Emre ORTAÇ

Ankara Üniversitesi

İspanyol Dili ve Edebiyatı

26

Fatih METİN

Anadolu Üniversitesi

İşletme (İngilizce)

27

Onur GÜVEN

Anadolu Üni.-İstanbul

İngilizce Öğretmenliği

28

Hülya KOLKIRAN

Anadolu Üni.-Ankara

İngilizce Öğretmenliği

29

Gizem TOLGA

Anadolu Üniversitesi

Turizm ve Otelcilik

30

Nilgün YAŞATAN

Anadolu Üniversitesi

İşletme

31

Tolga DİLLİOĞLU

Anadolu Üniversitesi

İşletme

32

Sedat Mustafa BAKOĞLU

Anadolu Üniversitesi

İşletme