T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI


Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

FATMA TUĞBA ÇATAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TIP

2

ALP KADİR  TÜREDİ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

3

MURAT KAYA

ODTÜ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

4

SABİHA TUĞBA EKŞİ

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

5

FARUK CAN USTAOĞLU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ VE YÖNETİM BİLİMLERİ

6

SERHAN KASIM

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

7

İLTER ÜRGÜP

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

8

MURAT GEBİTEKİN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

KÜRESEL VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

9

CANSU APAYDIN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

TİCARET VE YÖNETİM

10

ÖZLEM ÖZDEMİR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

11

EBRU AYAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

12

GÜLŞAH IŞIK

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

13

CANBERK ÇAKIR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

14

ÇAĞLA GENCAY

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

15

MUSTAFA YUMUŞAK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

16

BUŞRA BİLEN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

17

KUBİLAY YAŞCIOĞLU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

HARİTA KADASTRO

18

SERCAN UÇAR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

LASTİK VE PLASTİK TEKNOLOJİSİ

19

BURAK ÇOBAN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İKLİMLENDİRME SOĞUTMA

20

ÖZNUR BİRDAL

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

GİRİŞİMCİLİK VE PROJE YÖNETİM ASİSTANLIĞI

21

EMİNE NİDA SAROĞLU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

22

GÖKÇEN KAMIŞ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

23

ULUÇ BÜYÜKBUDAK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER

24

YUSUF TAŞER

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

25

İLAYDA ALAT

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

26

EREN ULAK

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

27

AHMET BURAK ÖZSAYIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

28

SELAHATTİN GÜR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

29

MELİS KONUK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

30

SELİM AYDOĞAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ ve ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

31

MEHTAP YENİLER

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

MALİYE (AÇIK ÖĞRETİM)

32

DAMLA GİDER

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

PEYZAJ

33

EMRE FINDIK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

34

GÖKHAN GÖKSEL

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

35

L.CİHAN AYTAÇOĞLU

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

36

AYŞE GÜLÇİN SOYER

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

37

CİHAN MERT BALTA

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

38

EKİN OKAY

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

39

BENGİ ULUTAŞ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK BİLGİASAYAR

40

MURAT BOĞAÇ KARA

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

41

EMİN TAŞER

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

42

SEMRA ERTUĞ

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

43

DENİZ ÇALIŞKAN

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

44

ALPER KARACA

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

SERAMİK MÜHENDİSLİĞİ

45

TOLGA ÖZPINAR

GİRME AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

46

MERVE  ÖZGÖREN

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

BANKACILIK VE FİNANSMAN

47

ÖMER CANER GÜNDÜZ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

48

TUĞBA KAVŞUT

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

49

MERVE ASLAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME ENFORMATİĞİ

50

YAPINCAK YILDIZLI

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

51

AYŞEGÜL AYKAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

52

ÖMER ALTAY

İSTANBUL KÜLTÜR  ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

53

PINAR SEVİNÇ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

54

TUNA ÖZDEMİR

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

55

BAŞAK GÜNER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI

56

HAKAN ULU

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

57

GÖRKEM UĞUR

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

58

DEREN ÇINAR

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ

59

MELODİ AKGÜN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

60

BETÜL KANDEMİR

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT ( BURSLU )

61

MELİH KEZER

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ

62

YELDA YÜCEAK

OKAN ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI LOJİSTİK

63

MELTEM ÖZPINAR

OKAN ÜNİVERSİTESİ

MÜTERCİM TERCÜMANLIK

64

BEGÜM GENÇ

OKAN ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL)

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (RUSÇA)

65

ERGUN COŞKUN

SOFYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

OTOMASYON, BİLGİ VE KONTROL MÜHENDİSLİĞİ

66

EBRU KAÇAR

ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ

RADYO - TELEVİZYON

67

M.KEMAL ÖZBİÇERLER

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

68

ESİN DÖNERTAŞ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

69

NUR KABA

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

70

MAKBULE GÜVEN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME ENFORMATİĞİ

71

SERCAN SOYSAL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

SANAT YÖNETİMİ

72

ORHUN GÖRSEN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ

73

BARIŞ VATANSEVER

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

74

SALİH ÇAPAR

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

75

MERT HÜRMEYDAN

CHİCAGO İLLİNOİS ÜNİVERSİTESİ

HARRY TRUMAN COLLEGE (BURSLU)