T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI


Sıra

Adı, Soyadı

Kazandığı Üniversite

Bölüm

1

GÖRKEM GÜRKAN

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

2

BETÜL TUĞRUL

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

3

CAN ALTIPARMAK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

YALITIM TEKNOLOJİSİ

4

BURAK ÇINAR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

5

SAMİRA ÇELİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (ALMANCA)

6

YELİZ SERBES

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

7

PELİNSU BERİL ARSLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İNGİLİZCE)

8

ALİCAN KASIM

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

9

FATİH KARABULUT

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

10

EMİR ŞERİF DİLAVER

VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ

11

ATALAY  ALPASLAN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ

12

GİZEM ŞENOL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

MODA TASARIMI

13

ONUR NURLU

VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

14

AYFER FINDIK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

15

CEYHUN PEKDEMİR

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT (İKİNCİ ÖĞRETİM)

16

AHMET BURAK TOSUN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

17

DENİZ ULUSAL

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

18

GİZEM KAYA

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ

KİMYA

19

TOLGAHAN AYAZ

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

20

BARIŞ DEMİRLİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

21

CÜNEYT TOSUMOĞLU

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

22

SİNAN CEYHUN UZUNER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİYEL TASARIM

23

TUNA TOKARLI

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

24

ALİ DEHA AYAZ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

25

MESUT ERTUĞ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

26

ÖZGE YILDIZ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

GÖRSEL TASARIM

27

MERVE BAŞOL

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

28

YAĞMUR ÖZTÜRK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

29

SELCEN AYAS

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

EKONOMETRİ

30

GİZEM TURAN

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ VE FİNANS (BURSLU)

31

MERVE  FINDIK

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

32

CİHAN CANLI

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İKİNCİ ÖĞRETİM)

33

BEKEM YAVUZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

34

SİNEM KAYA

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

35

SALİH KURTULUŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

36

GİZEM BAYKARA

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

37

GÖKHAN SOYER

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

38

BUSE İLAYDA SOLMAZ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK

39

SALİH ERKİN ÇEPİL

OKAN ÜNİVERSİTESİ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

40

BURAKHAN TAHMAZ

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA

41

MEHMET BİLGEHAN DEMİR

VARNA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRONİK (İNGİLİZCE)