T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI


Sıra

ADI, SOYADI

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE

BÖLÜMÜ

1

DOĞUKAN YALÇIN

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

2

EZGİ BOLAT

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)

3

OKAN ESENGİN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

4

ÖZGÜN AHIPAŞAOĞLU

EGE ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

5

SENA KARDELEN ACAR

EGE ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

6

CANSU ETKAR

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

7

KERİM AYAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FİZİK

8

CEMAL HAKAN GÜMÜŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

SANAT YÖNETİMİ

9

NEDİM GÖKTUĞ ERK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜHENDİSLİĞİ

10

BEGÜM GÜLSOY

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ

11

ULAŞ ULUSOY

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

12

MUSTAFA EMRE BOZBAŞ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

13

DEMİR TOLGA TUĞCU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

KİMYA

14

AHMET ANDIÇ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İÖ)

15

AHMET TOYGUN AKYILDIZ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

16

ŞAHİN KEREM GÜVEN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

DEVLET KONSERVATUARI MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ

17

HASAN AVCI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET

18

DAĞLAR BOZ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İÖ)

19

MERVE ÇAĞLA ZOR

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

20

MEHMET EMRE YAVUZ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

21

EMRE AKÇAY 

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME YÖMETİMİ 

22

SEVİM NUR AYAZ

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

23

BERNA BALCI

BİLECİK ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

24

EMRE ENES BAĞDATLI

BARTIN ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İÖ)

25

YUNUS VEZİROĞLU

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 

GIDA TEKNOLOJİSİ 

26

SELİN ECEM ALTUNKILIÇ

ŞİFA ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

27

ARDA MERİÇ MEMİŞOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

27

BEGÜM TUNCAY

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

29

EZGİ ATAY

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

30

TOLGAHAN TURFANDA

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

31

BERKANT ALTUNDAĞ

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

32

BORA TALUN

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK (İNGİLİZCE)

33

DİLARA ANDREA ÜÇER

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI LOJİSTİK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

34

ALİ SONER ÖZDİL

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

35

ÇAĞATAY SERBES

İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

BANKACILIK VE FİNANS (%50 BURSLU)

36

BATUHAN DÖNGE

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

37

MURAT KAÇMAZ

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (%25 BURSLU)

38

MUHAMMED BUŞRA BÜLBÜL

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ (%75 BURSLU)

39

MELTEM GÜLCE ÜNLÜSOY

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

40

ALPAY ÖZİLBAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)

41

DUHAN KAANCAN İMAMOĞLU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

42

GÖKÇE OKAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%25 BURSLU)

43

CANBERK KAAN ŞATIROĞLU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

44

OĞUZHAN CURA 

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)

45

MERVE TURUNÇ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

YENİ MEDYA (%50 BURSLU)

46

GAFFUR SEFA YİNELEK

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK

47

MESUT EKŞİ

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

48

İNCİ İNCİR

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

49

ELİF SERENA KARABAY

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

50

NAZIM GÜNEY CANATAN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA

51

GÖRKEM AKARSU

OKAN ÜNİVERSİTESİ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ (%50 BURSLU)

52

ÇAĞLA CANDAN

OKAN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

53

FİKRET ARDA ÖZDÖL

OKAN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

54

AYYÜCE SAİME FİL

OKAN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

55

BAKIŞ TAŞKIRAN

OKAN ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK (İNGİLİZCE)

56

GÜRKAN ERHAN

OKAN ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (%50 BURSLU)

57

ECE ARSU

OKAN ÜNİVERSİTESİ

MODA TASARIMI (%50 BURSLU)

58

OKAN SİNCAR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

59

CEREN SAYLAÇ 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

60

SAMİ BAŞAR ÖNDER

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

61

İPEK SARI

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

RADYO-TV-SİNEMA

62

CANER KOZLUCA 

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 

63

SAFAHAN KOCAMAN

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT (%50 BURSLU)

64

EFECAN KARAKOÇ

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

65

EMRE ARSLAN

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK

66

BAŞAK ÇAKMAK

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ 

67

MELİH ÇAKIR

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK (TAM BURSLU)

68

EMRE ŞİŞCİ

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)

69

ANGELA MARIE DE PAOLO

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

DIŞ TİCARET (AÇIKÖĞRETİM)