T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI

Kültürel Başarılarımız


       ÖĞRENCİ BAŞARILARI  

1- Kültürel Başarılar

  • Amerikan yayın kuruluğu Scott  Foresman tarafından düzenlenen “ Environment “ konulu İngilizce kompozisyon yarışmasında,

      - Türkiye Birinciliği

      - Türkiye İkinciliği

      - Dünya Dördüncülüğü

  • Thames Water tarafından açılan “ Water “ konulu İngilizce kompozisyon yarışmasında,

       - Türkiye Birinciliği

      ( Hollanda’ da 2. Dünya Su Formunda Türkiye’yi temsil etti. )

  • International/ Intercultural Programs sınavlarında başarı gösterip yurt dışında okuma hakkı kazanan değişik yıllarda,Beş öğrencimiz.
  • Türkiye genelinde Deniz Askeri Lisesi hazırlık sınıfını atlayan ilk öğrenci.
  • Habitat Network sınavını kazanarak “ Habitat Center For Cultural Interchange (CCI) değişim programına katılmaya hak kazanan bir öğrenci.
  • Longman tarafından açılan “Sınıf İçi İngilizce öğretim“ konulu yarışmasında Türkiye Birinciliği; Canterbury, Kent Üniversitesinde burslu eğitim.
  • Milli Prodüktivite Merkezi’nin açtığı “ Orta Öğretimde Verimlilik “ konulu yarışmada Türkiye Üçüncülüğü.
  • Çevre Bakanlığına Türkiye Genelinde ilk ve orta dereceli okullar arasında düzenlenen “Yeşil Okullar Yarışması” nda

-İlçe Birinciliği

-En İyi Yeşil Okul Beratı ve altın madalya.

  • Çevre Bakanlığınca çevrenin korunması, iyileştirilmesi, kirliliğinin önlenmesi ve çevre bilincinin yaygınlaştırılması konusunda alınmış Çevre Beratı
  • Kocaeli Eğitim Vakfı kuruluşunda yer alan okulumuzun yardım ve katkılarından dolayı Şükran Beratı.
  • Türkiye Kanser Araştırma Vakfı Kanserle Mücadele konusunda yapılan çalışmalar ve destekten dolayı Şükran plaketi.
  • 1999-2000 öğretim yılı Atatürk’ü Anma Haftası dolayısıyla il düzeyinde düzenlenen anma programındaki üstün başarılarımızdan dolayı 15. Kolordu Komutanlığınca okulumuza verilen Şükran plaketi ve Atatürk Maskı.
  • 2001-2002 öğretim yılı okullar arası “ Tiyatro Yarışması” nda il üçüncülüğü.




Sportif Başarılarımız


  • 1992-1993 öğretim yılı Lise Genç Kızlar Basketbol il 3.sü
  • 1993-1994 öğretim yılı Okullar arası Orta Öğretim Kurumları Genç Kızlar Basketbol il 3.sü
  • 1994-1995 öğretim yılı Lise Genç Kız Basketbol İl 1.si
  • 1994-1995 öğretim yılı Okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol il 3.si
  • 1994-1995 öğretim yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği Okullararası  Liseli Gençler Basketbol Kız Takımı Grup 3.si
  • 1995-1996 öğretim yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği Okullararası Yıldız Erkekler Basketbol yarışması yarıfinal 3.sü
  • 1995-1996 öğretim yılı Okullar arası Ortaokul  Yıldız Kızlar Basketbol yarışması il 3.si
  • 1995-1996 öğretim yılı Okullar arası Ortaokul Yıldız Erkekler Basketbol yarışması il 1.si
  • 1995-1996 öğretim yılı Okullar arası Satranç Yarışmasında il 3.si
  • 1995-1996 öğretim yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği Okullararası Yıldız Erkekler Basketbol yarıfinal 3.sü
  • 1995-1996 öğretim yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği Okullararası Yıldız Erkekler Basketbol yarışması il 1.si
  • 1995-1996 öğretim yılı Ortaokul Yıldız Erkekler Masa Tenisi İl 3.sü
  • 1996-1997 öğretim yılı Okullar arası Ortaokullar Yıldız Kızlar Basketbol yarışması il  3.si
  • 1996-1997 öğretim yılı Okullar arası Orta Öğretim Kurumları Yıldız Erkekler Basketbol il 3.si
  • 1997-1998 öğretim yılı okullar arası Ortaokullar Yıldız Erkekler Basketbol yarışması il 1.si
  • 1997-1998 öğretim yılı okullar arası Ortaokullar Yıldız Kız Basketbol yarışması il 3.sü
  • 1997-1998 öğretim yılı okullar arası Orta Öğretim Kurumları Genç Erkekler Basketbol il 3.si
  • 1998-1999 öğretim yılı okullar arası Genç Kızlar Basketbol yarışmasında il 3.sü
  • 1998-1999 öğretim yılı okullar arası Yıldız Kızlar Basketbol il 1.si
  • 1998-1999 öğretim yılı okullar arası Yıldız Genç Erkekler Basketbol il 3.si
  • 1998-1999 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol il 1.si
  • 1999-2000 öğretim yılı Öğretim Yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği okullar arası Gençler Kategorisi Erkek Basketbol yarışması Grup 1.si
  • 1999-2000 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol yarışması il 3.sü
  • 1999-2000 öğretim yılı okullar arası Gençler Futbol yarışmasında il 1.si
  • 2000-2001 öğretim yılı okullar arası Genç Kızlar Basketbol yarışması il 3.si
  • 2001-2002 öğretim yılı Yıldız Kızlar Basketbol Grup 1.si
  • 2001-2002 öğretim yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Bşk.’nın düzenlediği Okullararası Yıldız Kızlar Basketbol Yarı Final 3.sü
  • 2002-2003 öğretim yılı Genç Kızlar Basketbol İl İkincisi
  • 2002-2003 öğretim yılı okullar arası Genç Erkekler Basketbol yarışmasında il 1.si
  • 2003-2004 öğretim yılı okullar arası  Genç Erkekler ” Kategorisi Basketbol Yarışması İl 1.si
  • 2003-2004 Öğretim Yılı Okul İçi Beden Eğitimi ve Spor ve İzcilik Dairesi Bşk.’nın düzenlediği Okullar arası “ Genç Erkekler ” Kategorisi Basketbol Grup Birinciliği Yarışmasında  2.si
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol il 3.si.
  • 2004-2005 öğretim yılı okullar arası “Genç Erkekler” Satranç Yarışmasında il 3.sü.
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası “Küçükler-Satranç” yarışmasında Onur Kuşaksızoğlu İl 11.’ si
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası “Küçükler-Satranç” yarışmasında Onur Deniz Soysal il 11.’ si                  
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası “Küçükler-Satranç” yarışmasında Yunus Savaşan il 4.’ sü            
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası “Küçükler-Satranç” yarışmasında Alperen Elibol  il 9.’ su                  
  • 2004 - 2005 öğretim yılı okullar arası “Küçükler-Satranç” yarışmasında Berke Cem Çekmece il 10.’ su
  • 2004 - 2005 öğretim yılı “ Yıldızlar Basketbol ” il 2.’ liği
  • 2004-2005 öğretim yılı “ Yıldızlar Badminton ” il 4.’sü
  • 2005-2006 öğretim yılı “Gençler ” kategorisi Basketbol (Erkek) grup 2.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı Yıldızlar Badminton il 2.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı Yıldız Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol il 1.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı “ Yıldızlar ” kategorisi Basketbol ( Erkek Takım ) Grup 1.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı Okullar Arası Genç Erkekler kategorisi Basketbol Grup 1.’liği yarışmasında Takım 2.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler kategorisi Basketbol Grup 1.’liği Yarışmasında Takım 1.’si
  • 2005-2006 öğretim yılı okullar arası Badminton yarışmasında il 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Basketbol Genç Erkekler Kocaeli 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli Yıldızlar Satranç Turnuvası 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tenis Yıldızlar 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli Yıldızlar Satranç Turnuvası 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Genç Kızlar Atletizm 200 m. Kocaeli 1.’si Şefika EROĞLU
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tenis Yıldız Erkekler 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Yıldızlar kategorisi Basketbol Yarıfinal 2.’si ( Erkek Takım )
  • 2006-2007 öğretim yılı Genç Erkekler (Yüzme ) 50 m. Kurbağalama Türkiye 2.’liği
  • 2006-2007 öğretim yılı Yıldızlar kategorisi Basketbol Grup 1.si (Erkek Takım )
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlköğretim Okulları Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası 1.’si  
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli Gençler Yüzme Takım 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Genç Kızlar Atletizm 400 m. Kocaeli 1.’si Şefika EROĞLU
  • 2006-2007 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler kategorisi Basketbol Grup 1.’liği yarışmasında Takım 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol Yarıfinal Birinciliği Yarışmasında Takım 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı BASKETBOL TÜRKİYE 7.’Sİ
  • 2006-2007 öğretim yılı okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol yarışmasında il 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı okullar arası Genç Erkekler Basketbol yarışmasında il 2.’si
  • 2006-2007 Öğretim yılı okullar arası Yıldızlar Erkekler Tenis Yarışmasında il 1.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı okullar arası Yıldız Kızlar Tenis yarışmasında il 2.’si
  • 2006-2007 öğretim yılı Türkiye MEB okullar arası Satranç yarışması Türkiye 33.’sü Bartu BAYLAV                
  • 2006-2007 öğretim yılı Genç Erkekler (Yüzme ) Türkiye 2.’liği ( Mustafa KAÇMAZ )
  • 2006-2007 öğretim yılı Genç Erkekler (Yüzme ) Türkiye 5.’liği ( Nurettin Yıldır ERHAN )
  • 2006-2007 öğretim yılı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “ İstiklal Marşımızın Tamamını Ezberden Okuma ” yarışmasındaki il 4.sü
  • 2006-2007 öğretim yılı  “Atatürk’ün 125.yıl dönümü ” nedeni ile yapılan BİLGİ YARIŞMASI’ ında il ikinciliği (Melda Güliz ATEŞ, Zeynep MORELLİ, M.Kemal DÖNMEZ, Müge KASIM)
  • 2006-2007 öğretim yılı “Ulusal Egemenlik ve Atatürk” konulu şiir yarışmasında il birinciliği (Elif Cansın Şenol)
  • 2007-2008 öğretim yılı MEM:’nün düzenlediği “ Cumhuriyet ” konulu şiir yarışmasında il 3.’lüğü ( Mehveş DEMİRER ) 
  • 2007-2008 öğretim yılı okullar arası Kocaeli Yıldızlar Satranç yarışmasında il 1.’si ( Bartu Baylav )                              
  • 2007-2008 öğretim yılı okullar arası Kocaeli Yıldızlar Satranç yarışmasında il 2.’si ( Berke Cem ÇEKMECE )
  • 2007-2008 öğretim yılı okullar arası Kocaeli Yıldızlar Satranç yarışmasında il 4.’sü ( Mertcan SAĞLAM )                             
  • 2007-2008 öğretim yılı MEM.’nün düzenlediği okullar arası “Atatürk İnkılapları” konulu kompozisyon yarışmasında il 2.’liği ( Melis ARMAN )   
  • 2007-2008 öğretim yılı MEB.’nın okullar arası düzenlediği Yıldızlar Türkiye Satranç Turnuvası İl 1.’liği ( Bartu BAYLAV )
  • 2007-2008 öğretim yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Karşılaştırmalı Deneme Sınavında Türkçe dersi il 1.’liği ( Elifnaz UTKAN )  
  • 2007-2008 öğretim yılı Kocaeli Yıldız Erkekler ( Basketbol ) İl 2.’liği
  • 2007-2008 öğretim yılı Kısa Kulvar Türkiye Şampiyonası ( Mustafa KAÇMAZ )

         100 m. Karışık Türkiye 1.’si

          50 m. Kurbağalama Türkiye 1.’si

         100 m. Kurbağalama Türkiye 2.’si

  • 2007-2008 öğretim yılı Kısa Kulvar Türkiye Şampiyonası ( Nurettin Yıldır ERHAN )

         100 m. Kelebek Türkiye 2.’si

         200 m. Kelebek Türkiye 1.’si

  • 2008-2009 Genç Erkekler Grup 1.’si
  • 2008-2009 Genç Erkekler Yüzme il 1.’si
  • 2008-2009 Küçük Erkekler Futbol il 3.’sü
  • 2008-2009 Yıldız Erkekler Tenis il 1.’si
  • 2008-2009 Genç Kız Tenis il 1.’si
  • 2008-2009 öğretim yılı Türkiye Yüzme Kategorisi Final Yarışlarında

            50 m. Kurbağalama Türkiye 1.’liği

         100 m. Karışık Türkiye 1.’liği ve rekoru

         100 m. Kurbağalama Türkiye 2.’liği

         200 m. Kurbağalama Türkiye 3.’lüğü  ( Mustafa KAÇMAZ )

  • 2008-2009 öğretim yılı Türkiye Yüzme Kategori Final Yarışlarında

            50 m. Kelebek Türkiye 2.’liği

             100 m. Kelebek Türkiye 2.’liği ( Begüm ARIKAN )

  •     2008-2009 öğretim yılı Türkiye Yüzme Kategori Final Yarışlarında

            50 m. Serbest Türkiye 2.’liği

         100 m. Kelebek Türkiye 3.’lüğü

         200 m.Kelebek Türkiye 2.’liği  ( N.Yıldır ERHAN )

  • 2008-2009 öğretim yılı Türkiye Yüzme Kategori Final Yarışlarında ( Katılımdan dolayı teşekkür – Murat KAÇMAZ )
  • 2009-2010 öğretim yılı  Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası

          Nurettin Yıldır Erhan      200 m. Kelebek Türkiye 1.’liği

                                           100 m. Kelebek Türkiye 1.’liği

                                             50 m. Kelebek Türkiye 1.’liği

                                             50 m. Serbest Türkiye 1.’liği

         Begüm ARIKAN               50 m. Kelebek Türkiye 1.’liği

                                             50 m. Serbest  Türkiye 1.’liği

                                           100 m. Kelebek Türkiye 2.’liği

                                           100 m. Serbest Türkiye 2.’liği

         Mustafa KAÇMAZ          200 m. Ferdi Karışık Türkiye 2.’liği

                                           100 m.Serbest Türkiye 2.’si

                                           100 m. Kurbağalama Türkiye 3.’sü

                                             50 m. Kurbağalama Türkiye 3.’sü

  • 2009-2010 öğretim yılı Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası 15-16 Yaş

      50 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )

    100 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )

    200 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru ( Cansu Buket Tokat )

  • 2009-2010 öğretim yılı Türkiye Yüzme Şampiyonası 15-16 Yaş

          50 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru

        100 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru

        200 m. Sırtüstü Yeni Türkiye Rekoru

  •   2009-2010 öğretim yılı Lise kız yüzme takımı ( Beril Arıkan - Cansu Buket Tokat -  Beril Arıkan -  Ceren Tabak - Esra Kaçmaz - Ecem Küçükköse -Tuğçe Ay )       

      Türkiye Şampiyonası Açık Yaş 4*50 m. Karışık Bayrak Yarışı Türkiye 2.si

     Türkiye Şampiyonası Açık Yaş 4*50 m. Serbest Bayrak Yarışı Türkiye 3.sü

      Türkiye Şampiyonası 13-14 Yaş Takım olarak Türkiye 3.sü

  • 2009-2010 öğretim yılı Türkiye Şampiyonası 17-18 yaş

         200 m. Karışık Türkiye 2.si

         100 m. Karışık Türkiye 3.sü

          50 m. Serbest Türkiye 3.sü   (Mustafa KAÇMAZ )

  • 2009-2010 öğretim yılı Türkiye Şampiyonası 17-18 yaş

          50 m. Kelebek Türkiye 3.sü

        100 m. Kelebek Türkiye 2.si ( Begüm ARIKAN )

  • 2009-2010 öğretim yılı Türkiye Şampiyonası 15-16 Yaş 200 m. Sırtüstü Türkiye 3.sü ( Beril ARIKAN )
  • 2009-2010 öğretim yılı Türkiye Şampiyonası 15-16 Yaş Takım olarak Türkiye 3.’sü
  • 2009-2010 öğretim yılı Gençler Basketbol İl 1.’si
  • 2009-2010 öğretim yılı Gençler Basketbol Grup 1.’si
  • 2009-2010 öğretim yılı Gençler Basketbol Grup Yarıfinal 3.’sü
  • 2009-2010 öğretim yılı Genç Kızlar Yüzme Kocaeli 1.’si
  • 2009-2010 öğretim yılı Yıldız Erkekler Tenis Takım 1.’si
  • 2009-2010 öğretim yılı Yıldız Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • 2009-2010 öğretim yılı “ Egemenlik Konulu ” kompozisyon yarışması İl 1.’si olarak  TBMM’de ilimizi temsil etme ( Çiçek ÇETİNDOĞAN)
  • 2010-2011 öğretim yılı Karete “Kata ve Kumite” kategorilerinde ( 61 kg. gençler ) il birinciliği ( Toygun AKYILDIZ )
  • 2010-2011 öğretim yılı Geleneksel Antalya Side Cup Küçükler Futbol Turnuvası Şampiyonu
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Okullararası Futbol Turnuvası 2.İzmit Kaymakamlık Kupası 1.'si
  • 2010-2011 öğretim yılı Kocaeli Genç Kızlar Yüzme Takım 1.si
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı Okullar arası Yüzme Genç Bayanlar Türkiye 2.’si  31 Mart-2011-Kayseri
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı Okullar arası Yıldız Erkekler Tenis İl 1.’si
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı Türkiye Gençler Karete Şampiyonası “ 61 Kilo Kumite” Türkiye 3.’sü ( Toygun AKYILDIZ)
  • 2010-2011 eğitim-öğretim yılı Basketbol Türkiye Birinciliği Lise Genç Erkekler Grup 2.’si 24-28 Ocak 2011 Çanakkale
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Genç Erkekler Takım 1.’si
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Karete “ Kumite ” kategorisinde il 2.’si ( 68 kg.Gençler ) 18 Mart 2012 ( Toygun AKYILDIZ)
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Özel ENKA Anadolu Lisesi Basketbol Turnuvası ( Enka Okulları) 1.’si  16-18 Aralık 2011 
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Kocaeli Genç Erkekler Yüzme Takım 2.’si
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Kocaeli Genç Kızlar Yüzme Takım 1.’si
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Bilgi Yarışmasında elde ettiğiniz ilçe 2.’si
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Yıldızlar Kort Tenisi yarışmasında il 1.’si
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Kocaeli Okul Sporları Tenis Müsabakaları Genç Erkekler Takım 3.’sü
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılı Okullar arası Basketbol Genç Erkekler Balıkesir C Grubu 1.si
  • 2011-2012 öğretim yılı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Küçük Kızlar Yüzme 3.sü
  • 2011-2012 öğretim yılı İzmit Belediyesi İlköğretim Okulları arası Futbol Turnuvası Başkanlık Kupası Şampiyonu
  • 2011-2012 öğretim yılı İzmit Okullar Arası Başkanlık Kupası Küçükler Futbol Şampiyonu
  • 2011-2012 öğretim yılı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Takımlar Satranç Şampiyonası Çocuk Kategorisi İLÇE 1.'si
  • 2012-2013 öğretim yılı Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Genç Erkekler Takım 1.’si
  • 2012-2013 öğretim yılı Kocaeli Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Yıldız Erkekler Takım 3.’sü
  • 2012-2013 öğretim yılı Kocaeli Okul Sporları Tenis Müsabakaları Küçük Erkekler Takım 1.’si
  • 2012-2013 öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol Takım  Grup 1.’si
  • 2012-2013 öğretim yılı   Küçük Kızlar Tenis  Takım İl 1.’si
  • 2012-2013 öğretim yılı İzmit Belediyesi Başkanlık Turnuvası Futbol şampiyonu
  • 2012-2013- öğretim yılı Genç Kızlar Sırtüstü 50 ve 100 mTÜRKİYE 1.’si
  • 2012-2013 ÖĞRETİM YILI GENÇ KIZLAR SIRTÜSTÜ 50 ve 100 mDÜNYA ŞAMPİYONU
  • 2013-2014 öğretim yılı Küçük Erkekler Tenis  Takım İl 1.’si
  • 2013-2014 öğretim yılı Küçük Erkekler Tenis Takım TÜRKİYE 1.’liği
  • 2013-2014 öğretim yılı Yıldız Bayanlar Yüzme  Takım  İl 1.’si
  • 2013-2014 öğretim yılı Genç Kızlar Yüzme Takım  İl 1.’si
  • 2013-2014 öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol  Takım İl 1.’si
  • 2013-2014 öğretim yılı Küçük Erkekler Tenis Takım  Grup 1.’si
  • 2013-2014 öğretim yılı Küçük Kızlar Ten Takım is  İl 1.’si
  • 2014-2015 öğretim yılı Küçük Erkekler Yüzme Takım   İl 1.’si
  • 2014-2015 öğretim yılı Küçük Kızlar Yüzme Takım  İl 1.’si
  • 2014-2015 öğretim yılı Yıldız Kızlar Tenis Takım  İl 3.’sü
  • 2014-2015 öğretim yılı Yıldız Erkekler Tenis Takım İl 1.’si
  • 2014-2015 öğretim yılı Küçük Erkekler TENİS Takım TÜRKİYE 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Erkekler Tenis Takım il 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar Yüzme İlTakım 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar Yüzme Grup Takım  2.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı  Yıldız Kızlar YÜZME Takım TÜRKİYE 3.’sü
  • 2015-2016 Öğretim Yılı Yıldız Kızlar Tenis Takım  İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Genç Erkekler Tenis  il 4.’sü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Kızlar Yüzme Takım İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Erkekler Yüzme Takım İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Atatürk’ü Anma Koşusu İl 4.’sü
  • 2015-2016 öğretim yılı Eskrim Teşvik Kupası Flore 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Cumhuriyet Kupası Minikler Karma Flore İl 2.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ALTI 1.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu TÜRKİYE 10.’luğu
  • 2015-2016 öğretim yılı Büyükşehir Sömestr Kupası İl 1’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Beatlon Küçük Kızlar İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Beatlon Küçük Kızlar İl 3.’sü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Erkekler Satranç İl 1.’si
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Kızlar Aerobic Jimnastik TÜRKİYE 2.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Kızlar Aerobic Jimnastik TÜRKİYE 3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar 46 kg. İl 1.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı İsmail Gasparalı Turnuvası İl 1.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Kızlar Modern Pentlanton TÜRKİYE 3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar Beatlon MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TÜRKİYE  3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar Atletizm 1500 m. İl 2.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı Yıldız Kızlar Atletizm 800m. İl 3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Kızlar Yüzme Takımı TÜRKİYE 3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük erkekler 200m. Serbest TÜRKİYE 2.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Erkekler 100m. Serbest TÜRKİYE 3.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük erkekler 100m. Sırt TÜRKİYE 4.’lüğü
  • 2015-2016 öğretim yılı Küçük Erkekler Yelken Yarışları İl 2.’liği
  • 2015-2016 öğretim yılı Genç Erkekler Futbol Şampiyonası İl 3.’lüğü