T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI KOCAELİ
ÖZEL ATAFEN EĞİTİM KURUMLARI

2018-2019 EĞİTİM KADROMUZ  BRANŞ
ERHAN ÜRÜ Lise Müdürü
OĞUZ ÇAKIR Türkçe-Md.Yrd.
NAİL ÖZDİN Türkçe-Edebiyat
ADELİ TUTAL Türkçe-Edebiyat
HAYAT HIZLI BİÇİCİ Türkçe-Edebiyat
ELİF YAVAŞ Türkçe-Edebiyat
BURAK YAZAR Türkçe-Edebiyat
CANSU RABİA ATILGAN Türkçe-Edebiyat
ÇAĞLA KÖKSAL Türkçe-Edebiyat
NESLİHAN UYSAL Matematik
ZÜLEYHA GALİP Matematik
ONUR SALMAN Matematik
ECEVİT SAVAŞ Matematik
ELVAN ÇALIK KOBAN Matematik
HADİYE ARZU TAŞ Matematik
ALİ OSMAN PARLAR Matematik
BÜŞRA NUR DİLARA EROL Matematik
SEVGİ BÜYÜKDİNÇER Kimya
NEŞE GIRCIN Kimya
AYNUR GÜMÜŞ Fizik
ZEHRA BEYHAN Biyoloji
DİLEK TEMUR Fen Bil.-Fizik
HİLAL KAYMAZ Fen Bil.-Biyoloji
DERYA EYNİHAN Fen Bilgisi
NERMİN DOLU Fen Bilgisi
VOLKAN ERYILMAZ Coğrafya
GÜL ALALINLI Tarih
NİLDA İMRAN SEPKEN Felsefe
PINAR UZUNTUNA KAYA Sosyal-Coğr.
FERHUNDE GÜLŞAH NALÇACI Sosyal Bil.
METİN YAZICI Din Kül.ve Ahlk.
GÜLCAN BOZYER Din Kül.ve Ahlk.
MÜRÜVVET ÇELİK İngilizce
ÖZAKIN GÜMÜŞ İngilizce
FUNDA CEREN TAN İngilizce
DİLEK CENAN İngilizce
SEYRAN GÜRKAN İngilizce
ADEM FEİM İngilizce
FULYA ATUK İngilizce
EMRE ALPARSLAN ALTINTAŞ İngilizce
PELİN POYRAZ İngilizce
PELİN YAMAN İngilizce
ECE ERİŞ İngilizce
AZİZE GEYİK İngilizce
BAHAR ÖZDEMİR İngilizce
GAMZE SORHAN İngilizce
SEDA KARADUMAN İngilizce
AKANDE BİDAV ÖZARSLAN Fransızca
BURCU LEVENTOĞLU Fransızca
KERİM SARI Resim-Müdür Yrd.
AYŞE ERGÜL İş Teknik
ŞAFAK ÇAKAR Müzik
ALİ KOLBURAN Beden Eğitimi
ZAFER KARADUMAN Beden Eğitimi
BİLGE BAŞARAN Beden Eğitimi
NURTEN UÇAN Bilgisayar
MEHMET AŞKIN TAŞAN Satranç
BURÇAK TÜYSÜZ KABLAN Rehberlik
FÜSUN ÖZTÜRK Rehberlik
MERVE ATAR Rehberlik
SİMGE ÖZÖMEK Rehberlik
SEDAT GEMİCİ İlkokul Müd.
İLTER TÜYSÜZ İlköğr.Müd.Yrd.
ZEKAİ SEVİM Müdür Yrd.
ŞEREF ÇETİNTAŞ Beden Eğitimi-Md.Yrd.
TÜLİN SEVİM 1/A Sınıf Öğr.
NEŞE NALBANT 1/B Sınıf Öğr.
MELİKE ULU 1/C Sınıf Öğr.
AYŞEN ERDEM 1/D Sınıf Öğr.
SERPİL FEYZOĞLU 2/A Sınıf Öğr.
NAFİYE KUPŞİ 2/B Sınıf Öğr.
BELKİZ SEYREK 2/C Sınıf Öğr.
NALAN ŞENKAYA 2/D Sınıf Öğr.
HAYRİYE TÜLİN ÖNER 3/A Sınıf Öğr.
ZELİHA SÖZER 3/B Sınıf Öğr.
GÖNÜL KAHRAMAN 3/C Sınıf Öğr.
ELİF AKTUĞ 3/D Sınıf Öğr.
TÜMAY KINA 4/A Sınıf Öğr.
BEYZA AYGÜN 4/B Sınıf Öğr.
MESUDE GEMİCİ 4/C Sınıf Öğr.
SİBEL KARAPINAR 4/D Sınıf Öğr.
NİHAL ASLI Ana Sınıfı Öğrt.
FİLİZ ÖYLEK Ana Sınıfı Öğrt.
ELİF CAN Ana Sınıfı Öğrt.
FATMA YAVAŞ Ana Sınıfı Öğrt.
BERNA ÖZDENKAYA Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.
ŞULE ÇOBAN Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.
SEVDE CEPHE SAKAR Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.
GÜLTEN ÖKTEM Ana Sınıfı Yrd. Öğrt.
MEHMET GÖRKEM BOZAT Drama